fbpx

Про центр

Усі дороги лежать через ортодонтію

Ми інноваційний заклад діагностики та лікування дорослих та дітей з порушенням прикусу та іншими пов`язаними з ним проблемами.

Концепція Dental Body Synergy (DBS)

Сучасна ортодонтія - це більше, ніж про красиву, рівну усмішку. Сучасна ортодонтія - це про комплексний підхід, де зубощелепна система розглядається не лише як самостійний механізм, а як важлива частина всього організму, що має вплив на красу обличчя, чіткість дикції, здоровий сон, првильне дихання та навіть здоров’я хребта.

Conseption img

Комплексний підхід до формування здорових зв’язків структур організму має включати в себе досягнення гармонії між здоров’ям скелета, зубів, м’яких тканин і разом з поєднанням чудових естетичних результатів. В межах DBS-концепції, ми налаштовуємо фундаментальні зв’язки, що існують між прикусом і поставою людини та для досягнення комплексного бачення залучаємо ортодонтів, остеопатів, ортопедів.

About approach

Місія концепції DBS

В основі концепції DBS є комплексне налаштування гармонійного функціонування фундаментальних зв’язків між системами організму. Таким чином, за допомогою залучення лікарів-ортодонтів, остеопатів та ортопедів, ми можемо системно впливати на здоров’я організму, самопочуття людини та якість її життя. Крім того, ми цінуємо час пацієнтів та дозволяємо в одній клініці оздоровити декілька систем організму із налаштуванням взаємозв’язків між ними, без потреби звертатися до кількох окремих спеціалістів.

Mission img
Owner

Мирослава Дрогомирецька

Засновник концепціі (DBS)

Людський організм - це надзвичайно складна структура, в якій усі системи взаємодіють між собою. Протягом більш ніж 40 років я вивчала ці взаємозв`язки і результатом досліджень стало створення авторської концепції ортодонтичної діагностики та лікування - Dental Body Synergy. Завдяки такому підходу, сучасна ортодонтія виходить за звичні межі. Тепер лікарі мають не лише робити усмішки пацієнтів красивими та здоровими, а налаштувати правильну роботу лицево-щелепної системи, комплексно впливаючи на здоров`я та самопочуття людей

About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img
About img

Команда

Ми втілюємо ціності інтегральної медицини
Детальніше

Відповімо на ваші запитання!

Зв'яжіться з нами
Зворотній зв'язок
Зв'яжіться з нами

Дякуємо за заявку!

Ми прийняли ваш запит. Після обробки відразу із вами зв'яжемося.